Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8
Slideshow Image 9
Slideshow Image 10

Harmonogram wywozu odpadów:

Miasto Pleszew 2018:


Trasa nr 1 - ulice: Bogusza, Daszyńskiego, Kaliska 1 i 3, Kowalska, Kraszewskiego, Lipowa nr 1, Plac Kościelny, Plac Kościuszki, Poznańska, Rynek, Szpitalna, Tyniec 2, 3, 5, Wąska, Wierzbowa, Zamkowa oraz Korzkwy 30, Kowalew ul. Jarocińska.

Trasa nr 2 - ulice: Aleje Mickiewicza, Asnyka, Chrobrego, Dąbrowskiego, Fabryczna, Fredry, Gałczyńskiego, Gdyńska, Grunwaldzka, Konopnickiej, Kubackiego, Prusa, Reymonta, Sporna, Sportowa, Traugutta, Wojska Polskiego 13-68, Żeromskiego.

Trasa nr 3 - ulice: Bojanowskiego 1 i 9, Garncarska, Kaliska 2, 4-32, 34, Kilińskiego, Kolejowa, Kraszewskiego, Krzywa, Krzyżowa, Niesiołowskiego, Ogrodowa, Panieńska, Piaski 1 i 2, Sienkiewicza 14, 18, 27, 29, 30, 31, Stare Targowisko, Stolarska, Szkolna, Wodna, Wyspiańskiego, Zamkowa 4.

Trasa nr 4 - ulice: Bałuckiego, Bogusławskiego, Chopina, Jacorzyńskiego, Kaliska 31a, 33, 35-188, Karłowicza, Kiepury, Kisielewskiego, Komunalnych, Kurpińskiego, Matejki, Moniuszki, Norwida, Paderewskiego, Polna, Solskiego, Szymanowskiego, Śmieja Młyn, Wieniawskiego, Wschodnia.

Trasa nr 5 - ulice: 70 Pułku Piechoty, Anny Jagiellonki, Armii Poznań, Bolesława Śmiałego, Jana III Sobieskiego, Kasztanowa, Kochanowskiego, Kwiatowa, Lipowa, Malińska, Mieszka I, M. Bogusza, M. Reja, Poznańska 79 i 123, Przemysława II, Rolna, Różana, Słoneczna, Słowackiego 1-15, 17, 19, 28, 30, Stanisława Poniatowskiego, Warneńczyka, Wierzbowa, Wiśniowa, Władysława Łokietka, Zielona, Zygmunta Augusta, Zygmunta III Wazy, Zygmunta Starego.

Trasa nr 6 - ulice: Bałtycka, Bojanowskiego 2-8, Ciołkowskiego, Daszyńskiego, Drobnika, Hallera, Helska, Karczewskiego, Kopernika, Kusocińskiego, Marszewska 1-7, 9, Młyńska, Nowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Pomorska, Poznańska 12, 14, 26, 28, 36, 38, 64, 68, 70, Marii Curie-Skłodowskiej, Sopałowicza, Świętego Ducha, Toruńska, Tyniec 4, Wrzesińska, Zachodnia.

Trasa nr 7 - ulice: Bolesława Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Krótka, Lipowa 12, 16, 23, 25, Malinie, Malińska, Marcinkowskiego, Plac Wolności, Podgórna, Poziomkowa, Rynek 18, Sienkiewicza, Słowackiego 16, Strumykowa, Targowa, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego 1-12, 28, 32.

Trasa nr 8: Batorego, Cicha, Chełmońskiego, Gdańska, Gierymskiego, Grottgera, Kossaka, Koźmińska, Lenartowicka, Makowskiego, Michałowskiego, Piaski 3 -93, Szenica, Witkiewicza.
Trasa nr 9: Lenartowice ulice: Brzozowa, Parkowa, Klonowa, Jaśminowa, Brzozowa, Zielona Łąka: od nr 1 do 30a, ulice: Grzybowa, Piaskowa, Zbożowa, Pleszew ulice: Marszewska 12-68, Błotna, Glinki, Hallera 2, 4, 6, 7, 9, 9a, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24
Zasady selektywnej zbiórki odpadów

Gmina Pleszew 2018:

Baranówek, Korzkwy, Lubomierz, Marszew, Taczanów I, Taczanów II, Tomaszew.
Grodzisko, Rokutów, Sulęcin, Turowy, Zawady, Zawidowice.
Borucin, Bógwidze, Bronów, Chrzanów, Folusz, Józefina, Kotarby, Łaszew, Sowina, Sowina Błotna.
Chorzew, Dobra Nadzieja, Piekarzew, Suchorzew.
Kowalew ulice: Baranów, Dworcowa, Łąkowa; Nowa Wieś, Pacanowice, Pardelak, Prokopów; Pleszew ulica Prokopowska.
Kowalew (z wyjątkiem ul. Baranów, Dworcowa i Łąkowej).
Brzezie, Lenartowice wieś, Przydziałki.
Gminka, Janków, Kuczków, Ludwina, Zielona Łąka
Zasady selektywnej zbiórki odpadów

Gmina Chocz 2018:

Harmonogram




Zasady selektywnej zbiórki odpadów
 
Odczyt wodomierza tradycyjnego

Odczyt e-WODOMIERZA